Milé studentky, milí studenti,
k Vašim, namátkově vybraným a níže uvedeným, referencím dodáváme:

… atˇjsme se  poprvé potkali v jakémkoli ročníku  ZŠ nebo SŠ, následně jsme spolu prožili řadu let…
… prošli jste si vrcholy i pády, překonali rozličná úskalí matematiky
… mnohokrát jste se s matematikou prali, mnohokrát jste prohráli, mnohokrát nad ní i nad sebou vyhráli
… odradit jste se nedali!
… pochopili jste na první pohled nepochopitelné, matematika přestala být Vaší noční můrou a každodenním strašákem
… nejednou jsme se v hodinách matematiky zasmáli
… s matematikou jste se skamarádili:-)
… výsledky tvrdé a poctivé práce se dříve či později dostavily a spolu jsme slavili:
- výrazné zlepšení známky (v průběhu školního roku i na vysvědčení)
- úspěšné složením zkoušky přijímací (na SŠ, VŠ)/  maturitní i opravné
- pokračování studia v dalším ročníku
- přijetí na SŠ/ VŠ
… z klientů nejmladších, žáků ZŠ, se časem stali studenti G (a jiných typů SŠ), z klientů středoškolských posléze maturanti či studenti VŠ…
… dnes u nás končíte -  nastupujete do zaměstnání, na prestižní VŠ,… o
dlétáte do života… a my vám za společné chvíle, vaši přízeń, slova a SMS díků mnohokrát děkujeme, k dosaženým výsledkům blahopřejeme a ze srdce všem přejeme:

„Pevné zdraví, hodně lásky, štěstí a sil – štastný let a správný směr a cíl!“

 JVK + AV
 –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
REFERENCE
Všem děkuji za milé e – mail. SMS zprávy, reference na www.valdkys.cz (prostřednictvím PŘIDAT HODNOCENÍ – viz. níže), telefonáty i osobní poděkování, která mě těší a velmi si jich vážím. Jsou to slova díků určená nejen mě, ale poslední roky  i mému manželovi, který se specializuje zejména na Cermat testy, nebot poptávka z Vaší strany dlouhodobě a mnohonásobně převyšuje mé osobní možnosti – jako OSVČ  učím od nevidím do nevidím od r. 1998 :-).
 …. Nestíhám, nestíhám, nestíhám a proto alespoń namátkově uvádím:
–––
 Jakub Z., 28.6.22

Dobrý den, paní Valdrová,
Chtěl bych moc poděkovat za doučování a za zvládnutí našeho cíle.  Bez vás bych to nezvládl.
A je to super pocit nemít tu horší známku.
Moc se těším a příští rok 

 B.V., 11.2.21

Pomoc paní Valdrové Kyselové jsme vyhledali ve chvíli, kdy nás způsob výuky našeho  syna na nižším gymnáziu nepřesvědčil o kvalitách jeho vyučující. Bylo zjevné, že zde bude potřeba dlouhodobá spolupráce při doplňování mezer z nedostatečného výkladu a minimálního procvičení. Syn tak získal systematický výklad, procvičení i motivaci na sobě pracovat. Spolupráce s paní Valdrovou Kyselovou je pro něj přínosem nejenom v matematice, ale i lidským. Určitě můžeme doporučit

Vít V., 23.6.19

Dobrý den, jen Vám touto cestou chci poděkovat za celoroční spolupráci S V.V..
Myslím, že jste pro něj přínosem nejen v matematice, ale i jako člověk.Váží si Vás.
Přejeme hodně zdraví a hezké léto – s pozdravem – V…ých

Eliška Soukupová, 11.6.16

Naučit se matematiku k maturitě za dva měsíce. To byla moje realita na začátku února 2016, tehdy jsem narazila na profesionální doučování matematiky. Byla to ta nejlepší volba jakou jsem mohla udělat. Moje původní úroveň matematiky byla pět. Tvrdila jsem, že matematika je černá magie, a že nejsem Harry Potter abych to chápala. Můj cíl bylo odmaturovat aspoň za tři. Dámy a pánové, odmaturovala jsem za jedna (a to jsem si vytáhla otázku co jsem chtěla nejméně). Jak? To je ta nejednoduší odpověď co znám. Díky paní Valdrové Kyselové jsem byla schopna podat takové výsledky jaké jsem nikdy nečekala. Nikdy jsem se nepotkala u žádného učitele takovou míru podpory jako tady  a tak opravdu profesionální přístup. Je třeba tam jenom dojít a nechat se vést. (Je to kupodivu ta nejtěžší věc na světě to rozhodně. :D Stojí to ale za to.)

Zdislava,
24.5.16

Paní Valdrová byla mou největší záchranou poslední 2 roky na gymnáziu. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla dosáhnout takového zlepšení v matematice jako s ní. Výuka matematiky probíhala vždy velmi příjemně a mé výsledky ve škole se velmi rychle zlepšily. Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat za úspěšně proplouvání matematikou která se poté stala mým i docela oblíbeným předmětem.

Vendula K., 14.9.15

S p. Valdrovou jsem byla velice spokojena. Jako člověk i jako profesorka je velice ochotná a milá a její forma výuky se mi hodně líbila. Díky její ochotě a výuce jsem dvakrát pokořila opravnou zkoušku z matematiky. Pokud chcete úspěšně zvládnout matematiku, vřele p. Valdrovou doporučuji. Takže děkuji za její ochotný, profesionální a milý přístup.

Lenka K. H., 12.6.14

Vážená paní doktorko, chtěla jsem Vám touto cestou velmi poděkovat za péči a přípravu mého syna Tomáše Hondlíka. Dnes napsal konečnou písemku z matematiky na velmi pěknou dvojku a na vysvědčení bude mít také dvojku. Velmi si vážím Vašeho času, trpělivosti a v neposlední řadě odbornosti, které jste Tomášovi poskytla a předala. Pokusím se na něm o prázdninách zapracovat s tím, že bych byla  ráda, aby Tomáš v doučování pokračoval i po prázdninách. Uvidím, jak budu úspěšná, ale je zřejmé, že i on má ze svého „skoku v matematice“ radost. Takže ještě jednou moc a moc děkuji, a přeji zasloužený prázdninový odpočinek.

S úctou

Lenka K. H.

Martina K., 9.6.14

Jsem opravdu moc spokojená s výukou u profesorky Valdrové Kyselové. Díky její trpělivosti a profesionálnímu přístupu jsem se za 5 měsíců zlepšila ze 4 na 2 a 3. Doučování jsem vyhledala ve druhém ročníku gymnázia, měla jsem plno mezer ze ZŠ a paní profesorka mi vše pomohla dohnat. Po každé hodině u ní se cítím chytřejší a připravenější na hodiny matematiky a dokonce dokážu dané učivo vysvětlit i svým přátelům. Všem, kdo bojují s matematikou jako já, vřele doporučuji. Nebudete litovat, paní Valdrová Kyselová je zlatý člověk a zaslouží si můj dík.

 Lucie L.

S výukou středoškolské matematiky a celkovým profesionálním přístupem paní profesorky Valdrové Kyselové jsem byla nadmíru spokojena. Každá lekce byla důkladně promyšlena a s velkou ochotou a trpělivostí vysvětlována dle mé aktuální potřeby. Paní profesorka k vám přistupuje s citem a velmi lidsky. Pokaždé najde nejvhodnější způsob vysvětlení dané látky. Není proto divu, že již po pár hodinách dojde k razantnímu zlepšení. Vážím si paní profesorky pro její znalosti a oceňuji ji jako odborníka. Nikdy nešetří povzbuzujícími slovy a sebemenší úspěch studenta dokáže náležitě ocenit. Doporučuji všem, kteří potřebují nejen doučení látky, ale i její procvičení a hlavně upevnění. Nebudete litovat.

 Kateřina H.

Díky jejímu přístupu zvládám matematiku mnohem lépe než předtím. Paní profesorka je vážně poklad. Našla jsem s ní společnou řeč..ukázala mi cestu na kterou se mám dát a díky ní více porozumím matematice. Má lidský přístup. Chodím k ní skoro rok a lepší doučování rozhodně nenajdete. Jsem velice spokojená a velice ráda k ní chodím. Doporučuji všem ,kteří chtějí aspoň trochu porozumět matematice a bojují s ní jako já.

 Nikola H.

Na individuální výuku jsem docházela již před 9 lety v prvním ročníku na gymnáziu, kdy jsem v důsledku „mezer“ ze ZŠ těžce nezvládala gymnaziální matematiku již v prvním roce. Většinu znalostních mezer jsem během dvou měsíců nejen dohnala, ale také se z pětek a čtyřek zlepšila o dva až tři stupně. Následně jsem měla z matematiky v průběhu střední školy většinou dvojku, odmaturovala jsem z matematiky také za dvě, na dvě ze tří VŠ jsem dělala přijímací zkoušky z matematiky, úspěšně je udělala a byla přijata, následně jsem na ekonomické fakultě VŠ absolvovala předměty – Matematika 1 a 2, Finanční a pojistná matematika, Operační analýza, Rozhodovací modely, Statistika 1 a 2, Hospodářská a sociální statistika, a další odborné předměty navazující právě na znalosti matematiky. Dva měsíce doučování u této skvělé pedagožky mi daly výborný základ do budoucna nejen pro matematiku středo školskou, ale také pro vysokoškolskou a následně pro zvládnutí nejrůznějších odborných předmětů, ve kterých figurují vzorce, grafy apod. – bez kterých se stručně a jednoduše student ekonomických věd rozhodně neobejde. Tímto ještě jednou moc a moc děkuji paní Kyselové za čas a trpělivost, které mi před lety věnovala a znalosti, které mi předala. Zúročila jsem je mnohokrát. Děkuji. NH

 Václav Brůček

S výukou u profesorky Valdrové jsem byl velmi spokojen. Její znalosti, vědomosti,metody výuky,motivace a trpělivost mě pomohli úspěšně zvládnout učivo střední školy. Všem kdo hledají KVALITNÍ doučování matematiky paní Valdrovou Kyselovovou DOPORUČUJI.
Paní profesorko moc Vám děkuji

 Zuzana Pokorná/ Praha

Byla jsem velice spokojená s vaším doučováním matematiky, díky kterému moje dcera postoupila do dalšího ročníku. Máte velmi dobrý přístup a umíte podpořit, zač jsem Vám velice vděčná a patří Vám velký DÍK, jste skvělý člověk a výborný kantor s ohromnou dávkou trpělivosti.

 E….5@seznam.cz

RNDr. Jana Valdrová Kyselová je poklad. Díky jejímu individuálnímu, ochotnému a přátelskému přístupu jsem zvládla dostat se až do 4. ročníku střední školy. Doučování jsem vyhledala v průběhu 1. ročníku, kdy mé známky tvořil bezpočet čtyřek a pětek. Paní Valdrová Kyselová mi doplnila zanedbané učivo ještě ze základní školy. Nyní v mém studentském průkazu převládají jen jedničky a dvojky. Její motivací a trpělivostí mi už matematika nedělá potíže. Paní RNDr. Valdrové Kyselové za hodně vděčím a patří jí můj velký dík.

 Klímová Věra

S výukou matematiky u p.Valdrové jsem byla velmi spokojená. Pomohla mému synovi zvládnout učivo druhého a třetího ročníku OA, dokázala s ním najít společnou řeč i přes jeho počáteční nechuť se doučování zúčastnit. Oceňuji především její profesionální přístup, odbornost a maximální nasazení v hodině. Mohu s čistým svědomím doučování u p.Valdrové doporučit.

 Lenka V.

S výukou matematiky jsme maximálně spokojeni, již po krátké době dochází k viditelnému zlepšení. Doporučujeme všem, kteří tak trochu válčí s matematikou jako my.

Přidat hodnocení

Jméno, email nebo přezdívka *
(bude zobrazeno jako autor hodnocení / reference)
V případě zájmu můžete zanechat váš kontakt
(nebude zvěřejněn, slouží pouze pro zpětnou vazbu)
Hodnocení: *
Opište kód z obrázku *
captcha

 
Pole označená * (hvězdičkou) jsou povinná

Nelze odeslat hodnocení?